piątek, 26 kwietnia, 2024
Oświata w Czerwonaku
AktualnościSzkoła Podstawowa w Koziegłowach

Gminne zawody w czwórboju lekkoatletycznym

12.04.2017 r. w Szkole Podstawowej w Koziegłowach został zorganizowany Czwórbój Lekkoatletyczny Szkół Podstawowych Gminy Czerwonak. Zawodniczki i zawodnicy startowali w następujących konkurencjach lekkoatletycznych: sprint na 60 m, rzut piłeczką palantową, skok w dal oraz bieg na 600 m dziewcząt oraz 1000 m chłopców. Dwóch uczniów ze Szkoły Podstawowej w Koziegłowach uplasowało się w pierwszej trójce. Zwyciężył Adrian Sobkiewicz (5a) z 220 punktami a na trzecim stopniu podium stanął Filip Makuch (6b) zdobywając 195 punktów. W klasyfikacji drużynowej dziewczęta oraz chłopcy ze SP w Koziegłowach zdobyli drugie miejsca.

Reprezentacja dziewcząt: Matylda Janowska (4d), Natalia Idzik (6b) , Aleksandra Paluszak (6b) , Bogna Skrzypczak (6b) , Martyna Paczkowska (6b) , Alicja Mróz (6d) Jadwiga Sikora (6d),

Reprezentacja chłopców: Bartosz Kowalski (4d), Adrian Sobkiewicz (5a), Filip Makuch (6b), Kamil Napieraj (6d), Łukasz Sobolewski (6d)