wtorek, 21 maja, 2024
Oświata w Czerwonaku

Wyróżnienia PRYMUSI 2018 rozdane

W dniu 12 czerwca 2018 r. na zaproszenie Wójta Gminy Czerwonak, pomysłodawcy i gospodarza uroczystości, przybyli wyróżnieni uczniowie wraz z rodzicami, dyrektorzy szkół, nauczyciele oraz pani Ewa Banaszak, zastępca przewodniczącego Rady Gminy Czerwonak i przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Polityki Społecznej.

Pan Jacek Sommerfeld podziękował 16 utalentowanym, ambitnym i pracowitym uczniom szkół podstawowych za codzienny trud wkładany w osiągane sukcesy pozaszkolne, ogromne uzdolnienia i pasję, które przyczyniają się do promocji Gminy Czerwonak oraz rodzicom za codzienny trud wkładany w proces wychowania, nieocenioną pomoc i wparcie jakim otaczają swoje dziecko. Gratulacje skierował również do dyrektorów i nauczycieli, dziękując im za ogromne zaangażowanie w przekazywaniu wiedzy, twórcze podejście oraz rozwijanie talentów na różnych płaszczyznach.

Wszyscy uczniowie otrzymali z rąk Pana Wójta indywidualnie wykonane, wygrawerowane w szkle pamiątki oraz podziękowania. Mieli też okazję, aby pochwalić się swoimi sukcesami, za co z radością i wielkimi oklaskami nagradzała ich zgromadzona widownia.

Wspaniałą, muzyczno-wokalną część artystyczną przygotowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Owińskach pod kierunkiem pani Agnieszki Rogalskiej.

Więcej o sukcesach naszych wspaniałych uczniów będzie można przeczytać w lipcowym wydaniu biuletynu I wiesz więcej.

Prymusi 2018 – osiągnięcia

Skip to content