wtorek, 21 maja, 2024
Oświata w Czerwonaku

Którędy do wolności

Szanowni Państwo !

Z ogromną przyjemnością zapraszamy śpiewającą młodzież na warsztaty wokalne, które odbędą się 04 oraz 07-10 listopada w godzinach popołudniowo-wieczornych w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.

Warsztaty będą prowadzone przez Remigiusza Wojciechowskiego, muzyka – wokalistę i multiinstrumentalistę, absolwenta muzykologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza, od 2005 roku instruktora muzyki w GOK Sokół

W czasie warsztatów uczestnicy poznają piosenki patriotyczne, żołnierskie i popularne, powstałe na początku XX-go stulecia. Będą także mieli okazję do ich artystycznej reinterpretacji bliższej współczesnemu językowi muzycznemu. Odkryją jak różne i niejednokrotnie zaskakujące były muzyczne drogi prowadzące do odzyskania niepodległości. Dowiedzą się też jakie możliwości drzemią w głosie ludzkim.

W tej muzycznej podróży, młodym adeptom wokalnym będą towarzyszyć zawodowi muzycy, a całość przedsięwzięcia zwieńczy koncert, planowany na czwartek 10.11 na godzinę 19-tą. Pierwsze spotkanie warsztatowe odbędzie się w piątek 04 listopada o godz. 17:00.

Zapraszamy do zapisów :

remigiusz@gok-sokol.pl lub pod numerem tel.: 603 716 891

Skip to content