poniedziałek, 22 lipca, 2024
Oświata w Czerwonaku
Aktualności

„Tutej kejtry nie mogom siurać!”

Gminny Ośrodek Kultury „Sokół” zaprasza do udziału w projekcie. Projekt ma na celu rozbudzenie w dzieciach, młodzieży i osobach dorosłych postawy prospołecznej, poprzez uwrażliwienie na postawy społecznie niepożądane, wzmacnianie postaw twórczych, poznanie gwary poznańskiej, poznawanie technik plastycznych.

Zadaniem uczestników jest stworzenie zabawnych tabliczek, które będą informować językiem gwarowym, że pewne zachowania są uciążliwe i niechciane. Format tabliczek: 35 cm x 20 cm Można wykorzystać np. stare meble, tylne ścianki szafek, … Technika wykonania dowolna.

Najciekawsze prace zaistnieją w przestrzeni publicznej naszej gminy. Pięć najlepszych tabliczek zostanie nagrodzona upominkami.

Ważna jest : staranność wykonania, trwałość (kartka przyklejona na dyktę rozmoknie po pierwszym deszczu) poprawność językowa (gwara). Tył tabliczki pozostaje czysty, abyśmy mogli tam umieścić logo GOK „Sokół”. Tabliczka powinna mieć z przymocowany kijek/listewkę, tak aby można było wbić tabliczkę w ziemię (długość „tyczki” min 50cm).

Gotowe tabliczki należy dostarczyć do GOK „Sokół” w Czerwonaku do 17 października. Czekamy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00.

Zapraszamy do wspólnej zabawy! Każdy może spróbować!

Szczegóły w regulaminie dostępnym na www.gok-sokol.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content