sobota, 20 kwietnia, 2024
Oświata w Czerwonaku
AktualnościGminne Przedszkole nr 2 im. "Krasnala Hałabały"

Pracownicy z Gminnego Przedszkola nr 2 uczą się angielskiego

Kadra z Gminnego Przedszkola nr 2  w Koziegłowach uczestniczy w doskonalącym kursie języka angielskiego, przygotowującym do nauczania języka angielskiego na etapie przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Uczymy się autorską metodą TALK TIME – opartą  na amerykańskich podręcznikach „Side by Side”. Przez Niepubliczny Ośrodek Nauczania TARGET działającym na terenie całego kraju. Jest to placówka specjalistyczna, współpracująca z metodykami nauczania języka angielskiego Wydziału Anglistyki Poznańskiego UAM, której głównym celem statutowym jest wspomaganie i rozwój kompetencji językowych kadry oświatowej.

Kursanci, nawet na poziomie podstawowym, już od pierwszych minut zajęć starają się mówić pełnymi zdaniami w języku obcym, a bogato ilustrowany podręcznik pozwala na rozumienie i tworzenie własnych zdań bez konieczności używania języka polskiego. Program „Talk Time” – to idealne rozwiązanie dla dorosłych rozpoczynających naukę języka angielskiego.

 Szkoła ta współpracuje z Centrami Egzaminacyjnymi TELC na terenie całego kraju – kurs językowy nie tylko rozwija kompetencje językowe kursantów, ale również w pełni przygotowuje po 3 latach do egzaminu z języka angielskiego na poziomie wymaganym przez MEN – B2. W trakcie nauki kursanci wielokrotnie pracują na materiałach egzaminacyjnych.

 

dsc_1508_600x338

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content