piątek, 26 kwietnia, 2024
Oświata w Czerwonaku
AktualnościGimnazjum w Czerwonaku

Mistrzostwa Gminy Czerwonak w Piłce Ręcznej

21 listopada 2016 r. odbyły się Mistrzostwa Gminy Czerwonak w Piłce Ręcznej dziewcząt i chłopców. Turniej był rozgrywany w hali Akwen w Czerwonaku, a organizatorem imprezy Gimnazjum w Czerwonaku. Mecze odbywały się na przemian: raz dziewczęta raz chłopcy, tak więc żaden zespół nie musiał rozgrywać dwóch spotkań pod rząd.

Mistrzostwo Gminy Czerwonak i awans do rozgrywek powiatowych zdobyli: zawodnicy z Czerwonaka, drugie miejsce zajęli chłopcy z Koziegłów, a trzecie z Bolechowa.

W kategorii dziewcząt Mistrzostwo także wywalczyło Gimnazjum z Czerwonaka, drugie z Bolechowa, a trzecie z Koziegłów.

W kategorii dziewcząt uzyskano następujące wyniki: G. Czerwonak – G. Bolechowo 9 : 3;

G. Bolechowo – G. Koziegłowy 7 : 5; G. Czerwonak – G. Koziegłowy 9 : 4.

Tabela końcowa:

1. G. Czerwonak 4 pkt; 18 : 7

2. G. Bolechowo 2 pkt; 10 : 14

3. G. Koziegłowy 0 pkt; 9 : 16

W kategorii chłopców padły następujące rezultaty: G. Koziegłowy – G. Czerwonak 8 : 8;

G. Bolechowo – G. Czerwonak 6 : 11; G. Koziegłowy – G. Bolechowo 9 : 4.

1. G. Czerwonak 3 pkt; 19 : 14

2. G. Koziegłowy 3 pkt; 17 : 12

3. G. Bolechowo 0 pkt; 10 : 20

Szkoły otrzymały z rąk pani dyrektor Kariny Szatkowskiej pamiątkowe dyplomy i puchary.

resized_20161121_100147_800x450 resized_20161121_100255_800x450

resized_20161121_100617_800x450 resized_20161121_102654_800x450

resized_20161121_102659_800x450