wtorek, 23 lipca, 2024
Oświata w Czerwonaku
AktualnościDla rodzicaGminne Przedszkole nr 2 im. "Krasnala Hałabały"

Zajęcia otwarte w grupie Wiewiórki

 

06 kwietnia odbyły się w naszym przedszkolu zajęcia otwarte dla rodziców. Zależy nam na aktywnym włączaniu się rodziców w życie przedszkola, taka forma współpracy przedszkola z rodzicami jest praktykowana w naszym przedszkolu od dawna. Obie strony mogą przyjemnie spędzić ze sobą czas. Na samym początku zajęć dzieci zaprezentowały swoje umiejętności taneczne i zaśpiewały piosenkę o tematyce świątecznej. Następnie dzieci zaprosiły rodziców do wspólnych zabawach ruchowych, po których przyszedł czas na zabawy plastyczne podczas których wszyscy wykazali się dużą kreatywnością. Dziękujemy wszystkim rodzicom za udział w zajęciach.

SAM_0890 SAM_0879(1)

SAM_0851 SAM_0847

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content