czwartek, 13 czerwca, 2024
Oświata w Czerwonaku
AktualnościSzkoła Podstawowa w Kicinie

Dzień Dziecka w SP Kicin

1. CZERWCA, aby uczcić swój dzień, dzieci w kicińskiej szkole oderwały się od książek i zeszytów. Uczniowie uczestniczyli w rozmaitych konkurencjach sportowych, zorganizowanych na terenie szkoły i w jej okolicy. Były to m.in.: biegi przełajowe, skok w dal, bieg na 20m, rozgrywki międzyklasowe w piłkę ręczną.

Po raz pierwszy w naszej szkole odbył się również konkurs „Mam talent”, w którym mogli wziąć udział wszyscy uczniowie chcący zaprezentować swoje umiejętności. Zgłosiło się tylu uczestników, że trzeba było dokonać eliminacji – najpierw na poziomie klasy, potem grupy wiekowej. Mieliśmy okazję zobaczyć m.in.: pokazy karate, występ kabaretu, prezentację trików piłkarskich, jazdę na rolkach, a także występy śpiewających, tańczących i grających na różnych instrumentach uczniów. Jury składające się z przedstawicieli rodziców i nauczycieli przyznało 3 pierwsze miejsca i 3 wyróżnienia. Wręczono także nagrodę publiczności, szczególnie istotną dla dzieci, ponieważ zwycięzcę w tej kategorii wyłoniono podczas ogólnoszkolnego głosowania. Choć wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody, najważniejsze były dla nich zainteresowanie i podziw, wzbudzone wśród oglądających.

Tego dnia miłą niespodzianką dla naszych uczniów były także lody, którymi wszyscy zostali poczęstowani. Szkoda, że Dzień Dziecka jest tylko raz w roku.

image12 — kopia image1 — kopia

image2 — kopia image3 — kopia

image4 — kopia image5 — kopia

image6 — kopia image7 — kopia

image8 — kopia image9 — kopia

image10 — kopia image11 — kopia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content