piątek, 21 czerwca, 2024
Oświata w Czerwonaku
AktualnościDla rodzicaGminne Przedszkole w Owińskach

Dzień Seniora w Gminnym Przedszkolu w Owińskach

Dzień Seniora jest imprezą organizowaną w naszym Przedszkolu cyklicznie. Mimo deszczowej pogody goście przybyli licznie, zaopatrzeni w uśmiechy i dobre humory . Dzieci swoimi występami starały się dać odczuć naszym Seniorom jak bardzo są dla nich  ważni,  jak bardzo ich kochają, za co i zostały  nagrodzone gromkimi brawami.

W części artystycznej niespodziankę przygotowali również sami Seniorzy, a to wszystko za sprawą niezastąpionej  Krysi Dyby, która zmobilizowała klubowych Seniorów do występu.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uatrakcyjnienia wspólnej zabawy i stworzyli niezapomniane spotkanie. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Pań
z Rady Rodziców za współpracę i pyszne ciasta! A także do wszystkich pracowników Przedszkola.

Do naszych drogich Seniorów, wciąż młodych duchem, kierujemy najserdeczniejsze życzenia: wiele, wiele zdrowia, tyleż miłości, ciepła, zrozumienia i szacunku wśród najbliższych, bowiem człowiek urodził się po to, aby się radować, pomimo, że chwila radości trwa niezmiernie krótko, a później znika, ale zawsze zostawia za sobą trwałą nadzieję i jeszcze trwalsze wspomnienia. Kolejny Dzień Seniora w Przedszkolu w Owińskach przeszedł już do historii, lecz już dziś mamy nadzieję, iż w przyszłym roku spotkamy się w dobrym zdrowiu w takim samym, a może jeszcze liczniejszym składzie. Do zobaczenia za rok!

DSCN1983 DSCN1987

IMG_1607 IMG_1607_2

DSCN1942 DSCN1939

DSCN1933 DSCN1926

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content