czwartek, 13 czerwca, 2024
Oświata w Czerwonaku
AktualnościDla rodzicaSzkoła Podstawowa w Kicinie

Festyn „Pod Aniołem”

W sobotę 9 grudnia w Szkole Podstawowej w Kicinie odbył się Festyn Bożonarodzeniowy „Pod Aniołem”. Bogaty program wypełniony różnorodnymi atrakcjami oraz wspomnienia minionych grudniowych spotkań sprawiły, iż festyn cieszył się ogromną popularnością. Tym razem dochód z licytacji i sprzedaży świątecznych dekoracji został przeznaczony na wsparcie ucznia klasy piątej Jakuba oraz Ani- siostry uczennicy klasy trzeciej naszej szkoły. Emocjonującym momentem festynu jak co roku były licytacje. Uczestnicy także i w tę grudniową sobotę okazali wiele serca, kupując między innymi płytę winylową, choinki, czy bałwanka wykonanego z plastikowych puszek.

W czasie festynu można było również głosować na najpiękniejsze przebranie nawiązujące swym charakterem do Świąt Bożego Narodzenia. Na scenie nie zabrakło także akcentów muzycznych w wykonaniu uczniów i nauczycieli. W kawiarence tradycyjnie można było skosztować wyśmienitych ciast oraz napić się pysznej kawy, a wszystko to przygotowane i podane przez rodziców naszych uczniów. Obrusy i serwetki, które zdobiły stoły sponsorowała firma DUNI. Podczas festynu działało także studio fotograficzne, gdzie można było zrobić sobie zdjęcia, do których chętnie pozował nawet sam Święty Mikołaj. Wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do tego, że festyn mógł się odbyć i ucieszyć tak wiele serc bardzo serdecznie dziękujemy! Do zobaczenia za rok!

Małgorzata Grygier – Stępień

image1_799x600 image2_799x600

image3_799x600 image4_799x600

image5_799x600 image6_799x600

image7_800x600 image8_800x600

image9_800x600 image10_800x600

image11_800x600

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content