piątek, 21 czerwca, 2024
Oświata w Czerwonaku
AktualnościDla rodzicaSzkoła Podstawowa w Owińskach

Świąteczna Paczka w Szkole Podstawowej w Owińskach

Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny  – czas rodzinnych spotkań i prezentów. W pogoni za nimi, warto zatrzymać się na chwilę, zwolnić i pomyśleć o innych. Są bowiem dzieci, dla których Święta to czas smutny, z różnych, często niezależnych od nich powodów. Nasza szkoła od 14 lat jest organizatorem akcji „Świąteczna Paczka”, której celem jest przygotowanie świątecznych upominków dla dzieci potrzebujących wsparcia. Dzięki pozyskanym funduszom od Sołectw, firm i osób prywatnych oraz dzięki zaangażowaniu naszych wolontariuszy udało nam się przygotować paczki dla sporej grupy naszych uczniów, które wręczał przybyły z dalekiej północy Mikołaj. W miłej atmosferze, przy blasku choinki, wspólnym śpiewaniu kolęd i oglądaniu prezentów, dzieci spędziły przedświąteczny czas. W tym miejscu chcieliśmy serdecznie podziękować darczyńcom za wkład finansowy, okazane serce i zaangażowanie. Dzięki Waszej dobroci udało się nam choć w małym stopniu spełnić marzenia dzieci.

 

Emilia Duszyńska

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content