czwartek, 29 lutego, 2024
Oświata w Czerwonaku
AktualnościSzkoła Podstawowa w Kicinie

Sportowe sukcesy Szkoły Podstwowej w Kicinie

Ostatnie dni lutego oraz pierwsze dni marca przyniosły nam wiele emocji sportowych. Nasi wychowankowie po wygraniu Gminnych Zawodów Igrzysk Dzieci Powiatu Poznańskiego (1 miejsce w piłce ręcznej chłopców, 1 miejsce w piłce ręcznej dziewcząt, 1 miejsce w piłce koszykowej chłopców, 1 miejsce w piłce koszykowej dziewcząt) zakwalifikowali się do Półfinału Powiatu Poznańskiego. W pierwszej kolejności nasza reprezentacja chłopców, rozegrała wspaniałe mecze, zajmując II miejsce w Półfinale Igrzysk Dzieci w Piłce Ręcznej na rok 2018, które odbyły się w Lubońskim Ośrodku Sportu i Rekreacji.

Następnie waleczne dziewczyny z Kicina, zajęły IV miejsce w Półfinale Igrzysk Dzieci w Piłce Koszykowej, które odbyły się w Kórniku.

Z kolei 7. marca nasza drużyna męska wywalczyła w Półfinale Igrzysk Dzieci w Piłce Koszykowej Chłopców w Plewiskach V miejsce.

Podsumowując osiągnięcia naszych zawodników, możemy narzekać na różne błędy i niedociągnięcia, jednak hartu ducha i woli walki nam nie brakuje.

Szymon Gogola

image2 image1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content