piątek, 1 marca, 2024
Oświata w Czerwonaku
AktualnościDla rodzicaSzkoła Podstawowa w Koziegłowach

14.04.2018 – Ogólnopolskie zawody – gorące ściganie

W sobotę 14.04.2018 r. wybrane zawodniczki naszego klubu wzięły udział w Ogólnopolskich Zawodach Gorące Ściganie na Termach. Zawody rozgrywane były na basenie 50m, co przyciągnęło ogrom klubów i zawodników z całej Polski.

Nasze zawodniczki miały również okazję spróbować swoich sił na długości olimpijskiej, co na pewno było trudnym zadaniem, natomiast rezultaty uzyskane w swoich wyścigach przyniosły satysfakcjonujące rezultaty.

Skład reprezentacji: Anna Zwierzycka, Anna Mizerska, Matylda Kościelak, Anastazja Malik, Julia Matias oraz Dominika Bocheńska.

Wyniki dostępne: http://www.megatiming.pl/contest/151cb523-39b3-4e2b-a26b-30ae017ada11

SERDECZNIE GRATULUJEM!!!

Zapraszamy do obszernej galerii zdjęć

Trenerzy: Anna Walkowiak, Joanna Chomicz

GS9 GS8

GS7 GS6

GS5 GS4

GS3 GS2

GS1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content