sobota, 20 kwietnia, 2024
Oświata w Czerwonaku
AktualnościDla rodzicaGminne Przedszkole nr 2 im. "Krasnala Hałabały"

Ogłoszenie

Szanowni Państwo

    W związku z wytycznymi Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20.03.2020r. oraz na podstawie decyzji Wójta Gminy Czerwonak, z dnia 21.03.2020r. ,informuję, że Gminne Przedszkole nr 2 im. Krasnala Hałabały  w Koziegłowach,  będzie zamknięte do 10.04.2020r., a od 25.03.2020r. do 10.04.2020r., nauczyciele będą realizować podstawę wychowania przedszkolnego, zdalnie, zgodnie z aktualnymi wymogami prawa i zaleceniami Organu Prowadzącego przedszkole oraz  Organu sprawującego nadzór pedagogiczny.

Podobnie jak dotychczas, nauczyciele będą dla Państwa i Dzieci, dostępni telefonicznie oraz poprzez media społecznościowe, a ponadto, od 25.03.2020r., zostaną uruchomione dodatkowe formy współpracy, o których będziecie Państwo na bieżąco informowani.

   W przypadku jakichkolwiek dodatkowych zmian w funkcjonowaniu Gminnego Przedszkola nr 2 im. Krasnala Hałabały w Koziegłowach, będę Państwa niezwłocznie informować.

   Przypominam także, że trwa proces rekrutacji do przedszkoli, który można realizować nadal elektronicznie, a także  w wersji papierowej, wkładając wniosek  do oznaczonej  skrzynki przed wejściem do przedszkola, a także telefonicznie uzgadniając inną, dogodną dla Państwa, formę złożenia wniosku.

 Zgodnie z aktualnymi przepisami prawa  powszechnie obowiązującego, rodzicom dzieci poniżej 8 roku życia, na okres 14 dni, przysługuje dodatkowy zasiłek opiekuńczy na czas opieki nad dzieckiem, w związku z zamknięciem przedszkola z powodu wirusa COVID-19.

Życzę Państwu, Dzieciom oraz nam wszystkim,  zdrowia, sił  i jak najszybciej  do zobaczenia…

                 Beata Kodabska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content