niedziela, 26 maja, 2024
Oświata w Czerwonaku
AktualnościSzkoła Podstawowa w Kicinie

Sukcesy sportowe uczniów ze szkoły w Kicinie

W dniu 07.04.2017r. w Szkole Podstawowej w Owińskach odbył się Gminny Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Powiatu Poznańskiego. Mimo niesprzyjającej pogody turniej przyniósł nam dużo wrażeń. Reprezentacja naszej szkoły w rozgrywkach zarówno dziewcząt jak i chłopców, zajęła II miejsce.

 

10.04.2017r. przy pięknej pogodzie, sprzyjającej sportowej atmosferze, reprezentacja naszej szkoły brała udział w Gminnych Indywidualnych Biegach Przełajowych „Na przełaj – po zdrowie” organizowanych przez Szkołę Podstawową w Owińskach. Zawody odbywały się z podziałem na kategorie wiekowe w konkurencjach dziewcząt i chłopców. Uczniowie nasi reprezentowali szkołę w poniżej podanym składzie, uzyskując następujące wyniki: rocznik 2004 Mikołaj Panasko – 1 miejsce, rocznik 2005 Olga Dragon – 2 miejsce, Filip Tecław – 2 miejsce, rocznik 2006 Adam Zacharzewski – 11 miejsce, Gabriela Stec – 5 miejsce

1_800x302
 

 

Wspaniały sukces reprezentacji Szkoły Podstawowej im. A. Cieszkowskiego z Kicina. Nasi uczniowie drużynowo zajęli I miejsce w Gminnych Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Czwórboju Lekkoatletycznym odbywających się w Szkole Podstawowej w Koziegłowach 12. kwietnia br., natomiast indywidualnie II miejsce zajął Mikołaj Panasko. Zawodnicy, mimo zimna i deszczu wspaniale walczyli na dystansie 1000m, 60m, a także w konkurencji skoku w dal i rzutu piłeczką palantową.

2_800x450

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content