wtorek, 23 lipca, 2024
Oświata w Czerwonaku
AktualnościSzkoła Podstawowa w Koziegłowach

XVI Powiatowy Konkurs „Ortograficzne potyczki”

21 kwietnia 2017 roku w Szkole Podstawowej w Koziegłowach odbył się XVI Powiatowy Konkurs „Ortograficzne potyczki” przygotowany i przeprowadzony przez p. Renatę Baranowską, p. Aleksandrę Drzewiecką, Dorotę Kowalską i p. Ewę Szakołę. Gminę Czerwonak reprezentowała Szkoła Podstawowa w Koziegłowach.

Uczniowie pisali test, a następnie wykonali zadania związane z tematem „ Ziemia – planeta ludzi”.
Do rywalizacji przystąpiły drużyny z 15 gmin : Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Pobiedziska, Puszczykowo, Rokietnica, Suchy Las, Swarzędz, Tarnowo Podgórne.

I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Szczodrzykowie ( Gmina Kórnik ),

II miejsce Szkoła Podstawowa w Rokietnicy ( Gmina Rokietnica),

III miejsce przypadło Szkole Podstawowej w Suchym Lesie (Suchy Las ). Gratulujemy!

Wszyscy uczestnicy otrzymali okolicznościowe dyplomy a trzy najlepsze zespoły obdarowane zostały statuetkami i upominkami. Nagrody ufundowane zostały przez Starostę Powiatowego ( który objął konkurs patronatem) i Urząd Gminy Czerwonak.

Uroczystego otwarcia konkursu dokonał – dyrektor naszej szkoły p. Jarosław Kłosiński oraz p. Ewa Banaszak – Przewodnicząca Komisji Oświaty w Gminie Czerwonak. Na zakończenie głos zabrała p. Emilia Korzep – dyrektor SAPO, Pełnomocnik Wójta ds. Oświaty.

Opiekunowie drużyn, którzy po raz kolejny gościli w naszej szkole, wyrazili uznanie organizatorom za znakomite przygotowanie konkursu.

OP172 — kopia OP173 — kopia

OP174 — kopia OP175 — kopia

OP177 — kopia OP178 — kopia

OP179 — kopia OP1710 — kopia

OP1712 — kopia OP1713 — kopia

OP1714 — kopia OP1715 — kopia

OP1716 — kopia OP1717 — kopia

OP1718 — kopia OP1719 — kopia

OP171 — kopia

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content