wtorek, 3 października, 2023
Oświata w Czerwonaku
AktualnościDla rodzicaSzkoła Podstawowa w Koziegłowach

Dzień Papieski

Jednym z elementów obchodów Dni Papieskich w naszej szkole było tradycyjnie już rozprowadzanie 11 października „papieskich kremówek”.

Podczas przerw członkowie ze Szkolnego Koła Caritas rozprowadzali ciasto w opakowaniu z wezwaniem „XVIII Dzień Papieski Jan Paweł II”. Kremówki jedzono od razu, ale też zabierano w opakowaniu do domu. Dochód w kwocie 198 zł przeznaczono na dofinansowanie do rehabilitacji naszej uczennicy. Radością jest to, że zaangażowało się wielu uczniów z naszej szkoły, którzy w ten sposób poznają tajniki pracy charytatywnej, chcąc pomagać innym.

Na korytarzach szkolnych pojawiły się też tablice , które przybliżały nas do postaci Św. Jana Pawła II oraz nauczania naszego Rodaka.
 

Opiekunowie Szkolnego Koła Caritas

Joanna Tyborowska

Małgorzata Mądrawska

C1_800x600 C2_800x600

C3_800x600 C4_800x600

C5_336x600 C6_800x449 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content