Wirtualne przedszkole – Google Classroom

Wirtualne przedszkole – Google Classroom

Od dłuższego czasu staramy się wspólnie podołać ciężkiemu dla nas wszystkich zadaniu jakim jest zdalne nauczanie. Aby ujednolicić sposób przekazywania wiedzy i kontaktowania się z sobą rodziców, dzieci i nauczycieli w naszym przedszkolu wprowadzono platformę o nazwie Google Classroom. Było to dla nas nie lada wyzwanie ale było warto!

Od 23 marca prowadzimy zajęcia, korespondujemy z naszymi przedszkolakami, dostajemy mnóstwo zdjęć ze wspólnych zabaw w domu a co najważniejsze w tym trudnym czasie…organizujemy wirtualne spotkania, podczas którym możemy się zobaczyć, porozmawiać a także posłuchać bajki. Bardzo tęsknimy za przedszkolem, gwarem dzieci, ale dzięki tym narzędziom jesteśmy bliżej siebie.

Małgorzata Słomczewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content