piątek, 21 czerwca, 2024
Oświata w Czerwonaku
AktualnościDla rodzicaGminne Przedszkole nr 2 im. "Krasnala Hałabały"

Informacja

Szanowni Państwo

      Mając na uwadze bezpieczeństwo całej społeczności przedszkolnej; Państwa, Dzieci i pracowników przedszkola,  Organ Prowadzący Gminne Przedszkole nr 2 im. Krasnala Hałabały  w Koziegłowach, w porozumieniu z dyrektorem przedszkola, podjął decyzję o nie wznawianiu pracy Gminnego Przedszkola nr 2 im. Krasnala Hałabały  w Koziegłowach, od dnia 06.05.2020r.  

     Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że obecna sytuacja jest dla wielu z Państwa wielkim wyzwaniem, a dla wszystkich Dzieci, czasem, którego nie da się cofnąć,  ale bezpieczeństwo, jest najważniejsze. 

     Gminne Przedszkole nr 2 im. Krasnala Hałabały w Koziegłowach, czyni wszelkie starania, by przygotować się do powrotu dzieci do placówki i jak tylko zapadnie decyzja o otwarciu przedszkola,  powitamy tu Państwa i Dzieci z wielką radością, choć z ogromnymi obostrzeniami  z uwagi  na Covid-19.

     Przed powrotem dzieci do przedszkola, zostaniecie Państwo zapoznani z procedurami funkcjonowania na terenie przedszkola i proszę o przygotowanie dzieci, na zmiany, które będą obowiązywały, aż do odwołania. 

     Zawsze staraliśmy się, by przedszkole kojarzyło się dzieciom z beztroskim miejscem spotkań rówieśniczych   i dobrze zorganizowanej przestrzeni do wspólnych zabaw. Aktualna rzeczywistość może być dla dzieci trudna, bo przedszkole będzie inne, niż dotychczas, stąd ogromnie proszę o przygotowania dzieci, że inaczej, nie oznacza gorzej, a wyłącznie bezpieczniej. Państwa dzieci są mądre i wiem, że sobie poradzą, ale będą potrzebowały Państwa wsparcia przed powrotem do odmienionego przedszkola, pełnego surowych przepisów zgodnych z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego. 

        Jestem przekonana, że wspólnie z Państwem damy radę uczynić miłym pobyt dziecka w przedszkolu ,by choć trochę przypominał dzieciom prawdziwe przedszkolne życie. 

        W  tym miejscu pragnę  Państwu bardzo podziękować za współpracę w realizacji zadań prowadzonych zdalnie. Za wiele pomysłów, kreatywność Państwa i Dzieci i co równie ważne, ogrom zrozumienia w tym trudnym czasie.  Sądząc po Państwa opiniach,  udowadniamy, że wspólnie możemy wiele Dziękuję Państwu i Dzieciom  za wszystko

        W przypadku jakichkolwiek dodatkowych zmian w funkcjonowaniu Gminnego Przedszkola nr 2 im. Krasnala Hałabały w Koziegłowach, będę Państwa niezwłocznie informować, a póki co, życzę Państwu, Dzieciom i nam wszystkim tu w przedszkolu, zdrowia, sił i bezpieczeństwa.

                 

                                           Beata Kodabska 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content